Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 23

Įprasta NBA naktis: Ilgauskas laimi, Songaila – atvirkščiai

Jau tapo įprasta, kad šiame NBA sezone Žydrūnas Ilgauskas džiaugiasi pergalėmis, o Darius Songaila nurįja pralaimėjimo kartėlį. ne išimtis buvo ir sekmadienio naktį vykę susitikimai.
Darius Songaila
Darius Songaila / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė dar vieną pralaimėjimą. „Wizards“ svečiuose 117:122 (29:35; 29:25; 31:31; 28:31) turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ komandos pranašumą. Veikiausiai vertėtų paminėti, kad, „Knicks“ šventė pergalė rungtyniaudama vos su septyniais žaidėjais.

„Knicks“ jau pirmajame rungtynių kėlinyje įgijo 11 taškų persvarą, visgi „Wizards“ netrukus varžovus prisivijo. Dar kartą „Knicks“ ekipa pabėgti į priekį pamėgino trečiajame kėlinyje, komandas skyrė net 14 taškų, tačiau ir šį skirtumą „Wizards“ sugebėjo panaikinti.

Nors didžiąją rungtynių dalį „Wizards“ teko vytis varžovus, ketvirtojo kėlinio pradžioje komanda išsiveržė į priekį. Visgi svaresnės persvaros Vašingtono komandai susikrauti nepavyko ir žaidimas ir toliau vyko taškas į tašką.

Paskutines 7 ketvirtojo kėlinio minutes persvarą turėjo šeimininkai. Niujorko ekipa pirmavo tik keliais taškais, tačiau rezultato varžovams išlygini neleido.

Iki mačo pabaigos likus 20 sekundžių „Wizards“ turėjo paskutinį šansą išsigelbėti. Komandai reikėjo greitai panaikinti 5 taškų skirtumą, tačiau taškai buvo pelnyti tik paskutinėms rungtynių sekundėmis. „Knicks“ šventė dar vieną pergalę.

D.Songaila šiose rungtynėse pasirodė neblogai. Per 25 minutes praleistas aikštelėje lietuvis pelnė 13 taškų (5/12 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 29 (13 atk. kam.), Caronas Butleris 23, Nickas Youngas 17, Darius Songaila 13, DeShawnas Stevensonas 10, Javale‘as McGee 9.

„Knicks“: Quentinas Richardsonas 34 (12 atk. kam.), Nate‘as Robinsonas 27, Wilsonas Chandleris 23, Davidas Lee 22 (12 atk. kam.), Chrisas Duhonas 10 (11 rez. perd.).

Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo 10-ąją pergalę. „Cavaliers“ namuose 110:96 (28:12; 21:20; 30:26; 31:38) palaužė Atlantos „Hawks“ klubą.

LeBrono Jameso vedama „Cavaliers“ nuo pat rungtynių pradžios pabėgo į priekį ir nebeleido varžovams priartėti. Rungtynes šeimininkai pradėjo rezultatu 11-0, o skirtumas pirmuosius 3 kėlinius tik didėjo. „Hawks“ šiek tiek sumažinti skirtumą pavyko tik paskutiniame rungtynių kėlinyje.

Ž.Ilgauskas šį mačą pradėjo startiniame komandos penketuke. Per 32 minutes aukštaūgis iš Lietuvos pelnė 17 taškų (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo metimą, gavo 3 asmenines pražangas bei kartą suklydo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Maurice‘as Williamsas 23, Delonte‘as Westas 19, Žydrūnas Ilgauskas 17 (7 atk. kam.), Wally Szczebriakas 8, Andersonas Varejao 8.

„Hawks“: Maurice‘as Evansas 21, Acie Law 20 (7 rez. perd.), Alas Horfordas 12 (9 atk. kam.), Marvinas Williamsas 11 (7 atk. kam.), Mike‘as Bibby 10, Solomonas Jonesas 9.

Dar vieną pergalę iškovojo Hiustono „Rockets“ komanda. „Rockets“ išvykoje 100:95 (25:17; 26:36; 22:18; 27:24) palaužė Orlando „Magic“ ekipą.

Iki ketvirtojo rungtynių kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes „Rockets“ turėjo vos dviejų taškų persvarą. Visgi prasidėjus paskutiniajai ketvirčio minutei komandas skyrė 7 taškai ir „Magic“ išlyginti rezultatą paprasčiausiai nebeliko laiko.

Po šių rungtynių „Rockets“ su 9 pergalėmis ir 5 pralaimėjimas Vakarų konferencijoje užima trečiąją vietą, tuo tarpu „Magic“ su 9 pergalėmis ir 4 nesėkmėmis treti Rytuose.

„Rockets“: Yao Mingas 22 (13 atk. kam.), Tracy McGrady 17, Raferis Alstonas 17 (7 rez. perd.), Ronas Artestas 11, Carlas Landry 11, Luisas Scola 9, Aaronas Brooksas 8.

„Magic“: Jameeras Nelsonas 21, Rashardas Lewisas 18 (8 atk. kam.), Dwightas Howardas 13 (9 atk. kam.), J.J. Redickas 13, Anthony Johnsonas 8, Tony Battie 7.