2015 04 26

Jerrydas Baylessas išplėšė pirmą pergalę „Bucks“ ir taip pratęsė sezoną

Dramatišką pergalę ketvirtose NBA aštuntfinalio serijos rungtynėse išplėšė „Milwaukee Bucks“ ekipa, kuri namie 92:90 (19:23, 31:27, 23:21, 19:19) palaužė „Chicago Bulls“ pasipriešinimą. Lemiamus taškus paskutinę ketvirto kėlinio sekundę iš po krepšio pelnė Jerrydas Baylessas.
Jerrydas Baylessas
Jerrydas Baylessas / „Scanpix“/USA Today Sports nuotr.

Pirmus tris serijos susitikimus pralaimėję „Bucks“ nagais ir dantimis kovėsi nuo pirmųjų rungtynių minučių. Nepaisant to, jog pirmą ketvirtį jie pralaimėjo keturiais taškais, įpusėjus antram kėliniui po dviejų Jaredo Dudley‘aus tritaškių Milvokio ekipa turėjo net 12 taškų pranašumą. Vis dėlto prieš ilgąją pertrauką „Bulls“ atstatė pusiausvyrą, paskutinės minutės atkarpą laimėję net 9:0.

Trečiame kėlinyje įsismagino „Bulls“ vidurio puolėjas Pau Gasolis, pelnęs devynis taškus, tačiau „Bucks“ ir toliau tampė poros favoritų nervus bei prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 73:71. Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms, „Bucks“ turėjo gana saugų aštuonių taškų pranašumą, tačiau po svarbių Jimmy Butlerio ir P.Gasolio taškų rezultatas tapo lygus – 90:90. Sėkmingai apsigynę, „Bulls“ galėjo laikyti kamuolį iki ketvirto kėlinio pabaigos bei pabandyti išplėsti pergalę be pratęsimo, tačiau Derrickas Rose‘as suklydo, o  J.Baylessas sugebėjo pelnyti dvitaškį vos per 1,3 sek.

Iškovoję pirmą pergalę „Bucks“ sušvelnino serijos rezultatą 1:3. Penktosios aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.

„Bucks“: O.J.Mayo 18, J.Dudley 13, G.Antetokounmpo ir J.Baylessas po 10, E.Ilyasova 9.

„Bulls“: J.Butleris 33, P.Gasolis 16, D.Rose‘as 14, M.Dunleavy 10, T.Gibsonas 8.