2013 10 10

Jonas Valančiūnas žaidė prasčiau, o „Raptors“ pralaimėjo, „Spurs“ tik mačo pabaigoje įveikė CSKA

NBA lygoje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku vyko šešerios ikisezoninės rungtynės, o vienose iš jų susitiko NBA vicečempionė „San Antonio Spurs“ ekipa ir Eurolygos finalo ketverto dalyvė Maskvos CSKA. Žaidė ir Jono Valančiūno atstovaujamas „Toronto Raptors“.
Jonas Valančiūnas ir Nikola Pekovičius
Jonas Valančiūnas ir Nikola Pekovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iki šiol dvigubus dublius rinkęs J.Valančiūnas šįkart žaidė ne taip naudingai, o „Raptors“ klubas 89:101 (22:28, 37:27, 16:28, 14:18) pralaimėjo „Minnesota Timberwolves“ krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, triskart prasižengė, blokavo varžovo metimą ir kartą gavo bloką pats.

„Raptors“: D.DeRozanas 17, R.Gay 11, T.Hansbrough, J.Valančiūnas ir T.Rossas po 9.

„Timberwolves“: K.Love'as (9 atk. kam.) 20, J.Barea ir N.Pekovičius (8 atk. kam.) po 12, A.Švedas 10.

Maskvos CSKA krepšininkai sukėlė rimtų problemų jau antram NBA klubui, su kuriuo ir vėl teko žaisti pratęsimą. Šįkart „Spurs“ krepšininkams, kurių gretose žaidė net 15 krepšininkų, pavyko įveikti Rusijos klubą – 95:93 (27:26, 24:23, 27:14, 8:23, 9:7).

Pratęsimą „Spurs“ krepšininkai išplėšė po A.Bayneso dvitaškio iš po krepšio, kuris buvo įmestas iki rungtynių pabaigos likus tik 0,5 sek. Pratęsimo metu likus rungtyniauti 12 sek. P.Millsas tritaškiu persvėrė rezultatą, o paskutinės CSKA ataka buvo nevaisinga.

„Spurs“: M.Ginobilli ir P.Millsas po 14, A.Baynesas (7 atk. kam.) 12, T.Duncanas 10.

CSKA: J.Pargo (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 20, S.Weemsas 16, V.Chriapa (7 atk. kam.) 12, V.Fridzonas (7 atk. kam.) 10.