Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2012 11 09

Kevino Duranto pastangomis „Thunder“ iškovojo trečiąją pergalę NBA čempionate

Nelengvą pergalę NBA čempionate ketvirtadienį iškovojo Kevino Duranto vedama „Oklahoma Thunder“ komanda, išvykoje 97:91 (24:24, 24:23, 18:25, 31:19) palaužusi „Chicago Bulls“ krepšininkų pasipriešinimą.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dabar abi ekipos savo sąskaitoje turi po 3 pergales ir 2 nesėkmes.

NBA vicečempionai savo pranašumą įrodė tik per paskutiniąsias tris minutes. Rezultatui esant 85:85, mačo vadžias į savo rankas pasiėmė K.Durantas. Snaiperis per likusį laiką pelnė 8 taškus ir pasmerkė „Bulls“ pralaimėjimui.

„Tai yra atsakymas, kodėl Kevinas yra ypatingas, – teigė „Thunder“ treneris Scottas Brookas. – K.Durantas gali visą mačą žaisti vidutiniškai, niekuo neišsiskirti, tačiau lemiamu momentu – per paskutiniąsias keturias ar penkias minutes atnešti pergalę.“

Iš viso K.Durantas pasižymėjo 24 taškais ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Serge‘as Ibaka prie pergalės pridėjo 21, Russellas Westbrookas  – 16, Kevinas Martinas – 15, Ericas Maynoras – 10 taškų.

Pralaimėjusiems 27 taškus surinko Luolas Dengas, 20 – Richardas Hamiltonas, 12 – Kirkas Hinrichas.

Dar vieneriose ketvirtadienio NBA rungtynėse „Los Angeles Clippers“ klubas 103:90 įveikė „Portland Trail Blazers“ ekipą.

Dar antrojo kėlinio pabaigoje „Clippers“ pirmavo 62:34, tačiau šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki vienženklio skirtumo 71:80. Vis dėlto „Clippers“ neatidavė pergalės ir laimėjo ketvirtą kartą per šešerius mačus. „Blazers“ sąskaitoje – dvi sėkmės ir trys pralaimėjimai.

Los Andželo klubą į pergalę vedė lyderių trijulė: Jamalas Crawfordas surinko 25, Chrisas Paulas ir DeAndre Jordanas – po 21 tašką.

Pralaimėjusiems Nicolas Batumas pelnė 23, Damianas Llilardas – 16, LaMarcusas Aldridge‘as – 14, Wesley Matthewsas – 10 taškų.