2015 05 13

LeBrono Jameso 38 taškai leido „Cavaliers“ įveikti „Bulls“ ir serijoje išsiveržti į priekį

NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalio serijoje į priekį išsiveržė „Cleveland Cavaliers“ klubas, kuris po įspūdingo LeBrono Jameso pasirodymo namuose 106:101 (25:24, 29:20, 26:27, 26:30) įveikė „Chicago Bulls“. Klyvlendo krepšininkai serijoje išsiveržė į priekį 3:2.
LeBronas Jamesas ir Jimmy Butleris
LeBronas Jamesas ir Jimmy Butleris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Nepaisydamas kulkšnies traumos L.Jamesas sužaidė neįtikėtinas rungtynes, per 41 minutę surinkdamas 38 taškus, 12 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius, 3 blokus ir nė karto nesuklydęs.

Likus žaisti 6 minutes „Cavaliers“ turėjo labai tvirtą persvarą (90:73), tačiau nesugebėjo apsiginti nuo „Bulls“ sugrįžimo. Per penkias minutes Čikagos ekipa spurtavo 26:11 ir likus žaisti minutę beveik pavijo varžovus – 99:101.

Vis dėlto, mačo pabaigoje „Cavs“ žaidė užtikrintai, keturias baudas iš eilės pataikė Kyrie Irvingas ir pergalė buvo iškovota.

„Bulls“ rungtynėse vertėsi be traumuoto Pau Gasolio, be to, ketvirtojo kėlinio pradžioje už grubų žaidimą iš aikštės pašalintas ir Taj Gibsonas.

Pirmajame kėlinyje 12 taškų įmetęs Derrickas Rose'as per likusį rungtynių laiką ekipai mažai kuo padėjo. Įžaidėjas per tris ketvirčius pataikė tik 2 metimus iš 15-os.

Pirmą kartą nuo 2009 metų „Cavaliers“ gali patekti į konferencijos finalą jau kitose rungtynėse, kurios bus žaidžiamos Čikagoje. „United Center“ arenoje ekipos šioje serijoje pasidalijo po pergalę – abi buvo pasiektos po metimų paskutinėmis sekundėmis.

„Cavaliers“: L.Jamesas (13/19 dvit., 1/5 trit., 9/12 baud., 12 atk. kam.) 38, K.Irvingas (6/10 dvit., 3/6 trit.) 25, I.Shumpertas (7 rez. perd.) 13, J.R.Smithas ir T.Thompsonas (10 atk. kam.) po 12.

„Bulls“: J.Butleris (6/12 dvit., 3/8 trit., 8/8 baud., 9 atk. kam.) 29, M.Dunleavy 19, D.Rose'as (7/20 dvit., 0/4 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.) 16, N.Mirotičius, T.Gibsonas (4/12 dvit.) ir J.Noah (9 atk. kam.) po 10.