2012 03 11

Linas Kleiza nepelnė nė taško, o „Raptors“ klubas buvo sutriuškintas Detroite

Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) šeštadienį įvyko devyni susitikimai. Linas Kleiza ir jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (13 pergalių / 27 pralaimėjimai) ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą.
Linas Kleiza (dešinėje)
Linas Kleiza (dešinėje) / AP/Scanpix

„Raptors“ išvykoje 86:105 (14:37, 23:24, 21:28, 28:16) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ krepšininkų pranašumą (15/26).

Šeimininkai nuo varžovų iš Toronto atitrūko jau pirmajame kėlinyje - jam įpusėjus komandas skyrė 11 taškų, o pasibaigus net 23 taškai. Pranašumą „Pistons“ išsaugojo i pabaigos.

L.Kleizai rungtynės klostėsi blankiai – lietuvis per beveik 23 minutes (22:53) taškų nepelnė (0/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), kartą atkovojo kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė bei surinko - 6 naudingumo balus.

Rezultatyviausias „Raptors“ gretose buvo DeMaras DeRozanas – 15 taškų. 12 pridėjo Jerrrydas Baylessas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Rodney Stuckey (8 rez. perd.) ir Brandonas Knightas (7 rez. perd.), kurių sąskaitose atitinkamai 20 ir 19 taškų.

Antrajame kėlinyje dešinės kojos kulkšnį susižeidė ispanas Jose Calderonas, tačiau atlikus pirmuosius tyrimus rimtų sužeidimų nepastebėta.

„Raptors“ komanda Rytų konferencijoje žengia trylikta, o „Pistons“ klubas užima vienuoliktąją poziciją.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant