2013 01 03

LKL: Valdo Vasyliaus debiutą „Neptūnas“ paženklino triuškinančia pergale prieš „Juventus“

Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė įsibėgėjanti Klaipėdos „Neptūno“ (8-3) ekipa.
Nesunkią pergalę LKL pasiekė Klaipėdos „Neptūno“ (8-3) ekipa
Nesunkią pergalę LKL pasiekė Klaipėdos „Neptūno“ (8-3) ekipa / kkneptunas.lt nuotr.
Temos: 1 Valdas Vasylius

Klaipėdiečiai namuose 96:83 (16:15 29:18 28:17 23:33) įveikė Utenos „Juventus“ (5-6) ir iškovojo 7-ą pergalę iš eilės.

Pirmoji rungtynių pusė vyko ganėtinai apylygiai, nors klaipėdiečiai didžiąją laiko dalį turėjo persvarą savo rankose.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Neptūnas“ laimėjo atkarpą rezultato 20:5 ir prieš tai turėtą pergalę padidino beveik perpus. Nuo to klaipėdiečių pranašumas dar padidėjo, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ vis mažino savo atsilikimą ir po 17:0 spurto sumažino atsilikimą iki 9 taškų (80:89).

„Neptūno“ ekipoje šį sezoną debiutavęs Valdas Vasylius per 20 minučių pelnė 17 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/7 baudų metimų) ir atkovojo 7 kamuolius.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė „Juventus“ gynėjui Aidui Viskontui. Krepšininkas trečiojo kėlinio pabaigoje patyrė traumą, po kurios į aikštę nebegrįžo.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21, Marius Runkauskas (7 atk. kam.) 18, Valdas Vasylius (7 atk. kam.) 17, Evaldas Dainys (5 rez. perd.) 13, Rashaunas Broadusas (5 atk. kam., 5 kld.) 9, Laurynas Mikalauskas (6 atk. kam.) 7.

„Juventus“: Arvydas Čepulis (4/5 dvit., 4/7 trit.) 21, Karolis Petrukonis (11 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius (3/4 trit., 6 atk. kam.) po 13, Darrickas Leonardas 11, Darius Gvezdauskas 9, Nerijus Varnelis (6 atk. kam.) 7.