2013 02 14

„LSU-Baltai“ po itin atkaklios kovos nusileido „Sakalams“

Ketvirtadienio vakarą pirmose dienos LKL rungtynėse tarp Kauno komandos „LSU-Baltai“ ir Vilniaus „Sakalų“, vilniečiai tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę 69:67 (13:15, 22:17, 22:20, 12:15).
Tomas Urbonas – „LSU-Baltai“ komandos aukštaūgis
Tomas Urbonas – „LSU-Baltai“ komandos aukštaūgis / V.Mikaičio nuotr.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje užvirė itin atkakli kova. „LSU-Baltai“ likus žaisti minutę buvo išlyginę rezultatą (67:67). Deja, paskutinė ataka nesusiklostė ir „Sakalai“ tuo pasinaudoję įveikė kauniečius. Pergalingus taškus pelnė Paulius Dambrauskas.

Rezultatyviausiai Kauno komandoje „LSU-Baltai“ rungtyniavo Mindaugas Stašys, pelnęs 14 taškų. Po trylika pridėjo Žygimantas Skučas ir Vidmantas Sragauskis.

„Sakalų“ komandoje 18 taškų įmetė Paulius Dambrauskas.

Rungtynių pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas penkias pražangas susirinkęs Aivaras Kiaušas.

Šiuo metu LKL turnyrinėje lentelėje „LSU-Baltai“ užima dešimtąją vietą, „Sakalai“ – vienuolikti.