Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2012 01 30

NBA lygoje – dramos paskutinėmis sekundėmis ir LeBrono Jameso dėjimas peršokus varžovą (visi rezultatai, „Top 10“)

NBA lygoje sekmadienį vyko aštuonerios rungtynės, kuriose virė drama iki paskutinių minučių.
LeBronas Jamesas įdėjo peršokęs varžovą.
LeBronas Jamesas įdėjo peršokęs varžovą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Derrickas Rose'as prametė baudos metimus

Beveik visą mačą pirmavę Majamio „Heat“ (15-5) krepšininkai vos nepaleido pergalės iš rankų, kai paskutinėmis minutėmis spurtą surengė Čikagos „Bulls“ (17-5) ekipa.

Likus žaisti 49 sek. Derrickas Rose'as pelnė du taškus su pražanga ir sumažino „Heat“ persvarą iki minimumo (94:93).

Kitos atakos metu D.Rose'as turėjo galimybę ir persverti rezultatą, tačiau prametė abu baudos metimus. Tai pirmas kartas šiame sezone, kai „Bulls“ lyderis nepataiko baudos ketvirtajame kėlinyje – iki tol visi 29-i metimai buvo taiklūs.

„Heat“ lengviau atsipūtė ir išsaugojo pergalę – 97:93.

Šios rungtynės pasižymėjo ir vienas už kitą gražesniais epizodais, tačiau be jokios abejonės įspūdingiausiu tapo LeBrono Jameso dėjimas peršokus 180 cm ūgio varžovą Johną Lucasą prieš tai dar sugavus kamuolį ore. Šis epizodas buvo išrinktas ir gražiausiu sekmadienį (visą dešimtuką žiūrėkite žemiau, – past.).

„Heat“: LeBronas Jamesas 35 (11 atk. kam.), Chrisas Boshas 24 (12 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 15.

„Bulls“: Derrickas Rose'as 34, Joakimas Noah 11 (11 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 11, Carlosas Boozeris 10 (9 atk. kam.).

Kyrie Irvingas paskandino „Celtics“

Dramatišką pergalę išplėšė Klivlando „Cavaliers“ (8-11) klubas, išsigelbėjęs mače su Bostono „Celtics“ (9-10).

Likus žaisti keturioms minutėms „Cavaliers“ dar buvo toli nuo pergalės (78:87), tačiau sugebėjo apversti mačą aukštyn kojomis. „Celtics“ per likusį laiką nepelnė nė taško, o pirmasis NBA lygos naujokų biržos šaukimas Kyrie Irvingas likus 2 sekundėmis pataikė sudėtingą dvitaškį ir užbaigė pergalingą spurtą – 88:87.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 23, Andersonas Varejao 18 (9 atk. kam.), Alonzo Gee 14.

„Celtics“: Ray Allenas 22, Paulas Pierce'as 18, Kevinas Garnettas 14.

Jasonas Terry išplėšė „Mavericks“ pratęsimą ir pergalę

Dar sudėtingesnę pergalę sekmadienį šventė Dalaso „Mavericks“ (13-8) klubas, namuose 101:100 palaužęs San Antonijaus „Spurs“ (12-9) komandą.

„Mavericks“ turėjo gelbėtis paskutinę sekundę, kai dvitaškį pataikė Jasonas Terry, išplėšęs pratęsimą – 91:91. J.Terry tempė šeimininkus į priekį ir per papildomą laiką, kai baudos metimais sukrovė „Mavericks“ trijų taškų pranašumą (101:98).

Gary Nealas vos neišplėšė dar vieno pratęsimo, pelnydamas du taškus su pražanga, bet baudos metimas skriejo pro šalį (101:100). Nors per likusį laiką surengti atakas dar spėjo abi ekipos, rezultatas nebesikeitė.

„Mavericks“: Jasonas Terry 34, Vince'as Carteris 21, Rodrigo Beauboisas 14, Dirkas Nowitzki 10 (13 atk. kam.).

„Spurs“: Gary Nealas 19, Danny Greenas, Timas Duncanas ir Richardas Jeffersonas – po 12, Tony Parkeris 9.

Kaip jau rašėme, sekmadienį vykusiame mače Linas Kleiza ženkliai prisidėjo prie Toronto „Raptors“ pergalės 94:73 išvykoje prieš Naujojo Džersio „Nets“.