Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 09

NBA lygoje – skirtingas „lietuviškų“ klubų pasirodymas

Pentąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo Klivlando „Cavaliers“ (5 pergalės, 2 pralaimėjimai) klubas, kuriame rungtyniuja Žydrūnas Ilgauskas.
Žydrūnas Ilgauskas
Žydrūnas Ilgauskas / Š. Mažeikos/BFL nuotr.

„Cavaliers"“svečiuose 106:97 (32:27, 22:30, 20:20, 32:20) įveikė Čikagos „Bulls“ (3/4) ekipą.
Ž.Ilgauskas aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (dvitaškiai 6/13, baudos metimai 4/4), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Cavaliers“ : L.Jamesas 41 taškas (13 atk. kam.), Ž.Ilgauskas 16 taškų, A.Varejao 13 taškų, M.Williamsas 11 taškų (7 rez. perd.).

„Bulls“: B.Gordonas 29 taškai, L.Dengas 20 taškų (7 atk. kam.), D.Rose'as 17 taškų (9 rez. perd.), A.Nočioni 16 taškų.

Vašingtono „Wizards“ (0/5) komanda, kurioje rungtyniauja Darius Songaila, vis dar lieka be pergalių. Sostinės krepšininkai šį sykį 81:106 (21:27, 18:31, 19:26, 23:22) nusileido Orlando „Magic“ (4/2) krepšininkams.

D.Songaila aikštėje praleido 6 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/1), perėmė 2 kamuolius, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

„Magic“: D.Howardas 31 taškas (16 atk. kam.), M.Pietrusas 18 taškų, K.Bogansas 13 taškų, H.Turkoglu 11 taškų.

„Wizards“: N.Youngas 20 taškų, D.Stevensonas 14 taškų, C.Butleris 10 taškų.