2015 05 07

Ovidijaus Galdiko ekipa pratęsė Lenkijos lygos ketvirtfinalio seriją

Trečiosiose Lenkijos vyrų krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse septintoje vietoje reguliariajame sezone likusi Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ komanda namuose po pratęsimo 73:70 (13:16, 11:17, 14:17, 20:8, 15:12) įveikė antrąją poziciją užėmusius Zelionos Guros „Stelmet“ krepšininkus ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2.
Ovidijus Galdikas
Ovidijus Galdikas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik A.J. Waltonui (22 tšk.), Sebastianui Kowalczykui bei Przemyslawui Žolnierewicziui (po 11 taškų).

25 minutes (25:11) žaidęs lietuvis pataikė 4 dvitaškius iš 6, tačiau abu jo baudų metimai buvo netaiklūs. Be to jis atkovojo 6 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

18 taškų pralaimėjusiems pelnė Quintonas Hosley, 14 – Przemyslawas Zamojskis, 12 – Aaronas Celas.

Pirmuosius du susitikimus svečiuose „Asseco“ ekipa pralaimėjo 72:79 (17:25, 16:22, 17:20, 22:12) ir 59:80 (18:24, 11:17, 15:20, 15:19).

Ketvirtosios serijos rungtynės penktadienį vėl vyks Gdynėje.