2013 05 23

Ramūno Butauto treniruojamas VEF išsiveržė į priekį Latvijos čempionato finalo serijoje

Latvijos čempionato trečiosiose finalo serijos rungtynėse Ramūno Butauto treniruojama Rygos „VEF“ ekipa, kurioje rungtyniauja ir du lietuviai Antanas Kavaliauskas ir Donatas Zavackas, namuose rezultatu 74:72 (15:16, 22:14, 12:24, 25:18) palaužė Ventspilio „Ventspils“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 2-1.
VEF treneris Ramūnas Butautas
VEF treneris Ramūnas Butautas / A.Koroliovo nuotr.

D.Zavackas per 38 aikštelėje praleistas minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 2/7, baudos 2/2), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus perėmė ir prarado kamuolį.

A.Kavaliauskas ant parketo praleido 27 minutes ir per jas surinko 7 taškus (dvitaškiai 3/8, baudos 1/2), po krepšiu sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus perėmė kamuolį.

Nugalėtojų gretose be lietuvių rezultatyvumu išsiskyrė Kristapas Janičenokas surinkęs 18 taškų, Earlas Rowlandas įmetė 14, o Willas Danielsas pridėjo 11 taškų.

Svečių gretose nesustabdomai rungtyniavo Folarinas Cambellas įmetęs 27 taškus (7/9 dvit., 10 atk. kam., 9 klaidos), Janis Tiima pridėjo 12, Martinas Laksa – 10.

Kitos serijos rungtynės gegužės 25 dieną vyks Ventspilyje.