2015 05 10

Reguliariojo sezono nugalėtojas „Warriors“ ir dar kartą turėjo pripažinti „Grizzlies“ pranašumą

Geriausia NBA reguliariojo sezono komanda „Golden State Warriors“ ketvirtfinalio serijoje prieš „Memphis Grizzlies“ ekipą pralaimėjo antras rungtynes iš eilės ir dabar serijoje jau pralaimi 1:2.
„Grizzlies“ – „Warriors“
„Grizzlies“ – „Warriors“ / „Scanpix“/USA Today Sports nuotr.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose rungtynėse „kariai“ varžovams iš Memfio nusileido 89:99 (20:23, 19:32, 25:24, 25:20).

Susitikimas tarp dviejų Vakarų konferencijos ekipų prasidėjo apylygiai. Įpusėjus pirmam ketvirčiui „Warriors“ pirmavo 15:10, tačiau „Grizzlies“ spurtavo 25:9 ir atsidūrė priekyje 35:24. Po dviejų kėlinių „Grizzlies“ komandos persvara jau siekė 16 taškų – 55:39. Tai – vos antros rungtynės šį sezoną, kada „Warriors“ per pirmą susitikimo pusę nesugebėjo įmesti 40 taškų.

Trečiame kėlinyje Klay‘ui Thompsonui įmetus tritaškį „Grizzlies“ pranašumas po ilgos pertraukos vėl tapo vienženklis – 58:51. Į Zacho Randolpho dvitaškį, Stephanui Curry atsakius tritaškiu persvara ištirpo iki šešių taškų – 60:54. Vis dėlto „Warriors“ prie varžovų arčiau priartėti nebepavyko: ketvirčio pabaigoje „Grizzlies“ jau pirmavo 79:64. Ketvirto kėlinio metu „Grizzlies“ kontroliavo situaciją ir pergalės varžovams neatidavė.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.

„Grizzlies“: Z.Randolphas 22, M.Gasolis 21 (9/10 baud., 15 atk. kam.), C.Lee ir M.Conley‘us po 11.

„Warriors“: S.Curry 23 (2/10 trit.), K.Thompsonas 20, H.Barnesas 16.