Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 26

Songailos ekipa šventė įtikinamą pergalę

Vašingtono „Wizards“ ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) su Dariumi Songaila iškovojo triuškinamą pergalę. Sostinės krepšininkai namuose 124:100 (32:26; 31:23; 30:23; 31:28) palaužė „Golden State Warriors” ekipą.
Baudų metimai
Baudų metimai / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 2 NBA Darius Songaila

Pergalę „Wizards“ iškovojo po 5 pralaimėjimų serijos.

Pakeitusi vyriausiąjį trenerį „Wizards“ iškovojo įtikinamą pergalę. Vašingtono ekipa laimėjo visus kėlinius, per kiekvieną įmesdama bent po 30 taškų, geriau pataikė iš visų aikštės vietų bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 54:40.

„Warriors“ šeimininkams pasipriešinti galėjo tik 1 kėlinio pirmoje pusėje. Svečiai iš Ouklendo 5 rungtynių minutę trumpai turėjo 2 taškų pranašumą 14:12, tačiau „Wizards“ žaibiškai persvėrė rezultatą, susikrovė nemenką pranašumą bei neleido svečiams priartėti.

D.Songaila per 14 minučių, praleistų aikštėje, pelnė 2 taškus (1/6 dvitaškių), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

„Wizards“: Caronas Butleris 35 (8 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 25 (11 atk. kam.), Andray Blatche 25 (12 atk. kam.), Javale‘as McGee 14, Dee Brownas 10.

„Warriors“: Corey Maggette 17, Stephenas Jacksonas 16 (8 rez. perd.), Andris Biedrinis 15 (9 atk. kam.), Kalenna Azubuike 15, Brandanas Wrightas 10, Jamaalas Crawfordas 9 (7 rez. perd.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?