Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2009 11 05

Songailos indėlis į pergalę – 10 taškų (video, nuotraukos)

Antrą pergalę penktose NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Hornets“ klubas su Dariumi Songaila. Trečiadienį namie jis po pratęsimo 114:107 įveikė antrą nesėkmę per penkis mačus patyrusius Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.
D.Songaila nugalėtojams pelnė 10 taškų
D.Songaila nugalėtojams pelnė 10 taškų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirto kėlinio paskutinėmis sekundėmis rezultatą vieninteliu taikliu tritaškiu metimu išlygino (97:97) „Hornets“ komandos serbas Predragas Stojakovičius.

„Tai praleista proga, – kritikavo savo ir komandos draugų žaidimą „Maverics“ gynėjas Jasonas Terry. – Parodėme daug valios ir pastangų, tačiau koją pakišo daugybė smulkmenų ir nepataikyti baudų metimai.“

„Laimėjome, tačiau tai nereiškia, kad išsprendėme visas problemas. Įdomiausia, kad jeigu būtume pralaimėję šias rungtynes, vėl būtų iškeltas klausimas, kas mūsų komandoje blogai“, – espn.com sakė Ch.Paulas.

Lietuvis savo ekipai, kuri iš autsaiderės pozicijos Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupyje pakilo į ketvirtą vietą, per daugiau nei 16 žaidimo minučių pelnė 10 (dvitaškiai 5/5) taškų, gynyboje atkovojo 2 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

39 taškus į svečių krepšį įmetė Chrisas Paulas, 25 – Davidas Westas (10 sugriebtų kamuolių), 18 – Bobby Brownas, 11 – Emeka Okaforas (13 atkovotų kamuolių), 8 – Morrisas Petersonas.

Pietvakarių pogrupio antroje pozicijoje esančio Dalaso klubo gretose trečiadienį sėkmingiausiai žaidė Jasonas Terry (35 tšk.), Erickas Dampieras (16 tšk. ir 14 atk. kam.), Dirkas Nowitzkis (12 tšk.), Jasonas Kiddas (10 rezultatyvių perdavimų) bei Rodrigue Beauboisas (po 9 taškus).