Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2009 01 15

Songailos klubas patyrė dar vieną nesėkmę

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šeštą pralaimėjimą iš eilės patyrė Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila. Sostinės komanda išvykoje 122:128 (30:36; 36:31; 21:27; 35:34) turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ klubo pranašumą.
Darius Songaila
Darius Songaila / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje „Knicks“ sugebėjo įgyti nedidelį pranašumą. Po ilgosios pertraukos komandas skyrė vos 1 taškas. Trečią ketvirtį geriau pradėjo „Wizards“, bet „Knicks“ laimėjo atkarpą 10:0 ir įgijo 7 taškų persvarą.

Iki ketvirto rungtynių kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms komandas skyrė vos 3 taškai (111:114). Vis dėlto tuomet „Knicks“ laimėjo atkarpą 8:2 ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

D.Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido kiek mažiau nei 7 minutes. Lietuvis pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškių), atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė bei suklydo.

„Knicks“: Davidas Lee 30 (10 atk. kam.), Alas Harringtonas 27, Quentinas Richardsonas 26, Chrisas Duhonas 17 (9 rez. perd.), Wilsonas Chandleris 14, Jaredas Jeffriesas 8 (8 atk. kam.).

„Wizards“: Nickas Youngas 33, Caronas Butleris 25, Mike‘as Jamesas 20, Antawnas Jamisonas 15 (7 atk. kam.), JaVale‘as McGee 8, Javarisas Crittentonas 7.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?