Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 15

Songailos komanda buvo sutriuškinta, Kleizos – laimėjo

Lietuviams NBA lygos rungtynėse sekėsi skirtingai. Linas kleiza žaidė rezultatyviai ir jo komanda nugalėjo NBA čempionus. Darius Songaila žaidė mažai, o jokomanda buvo triuškinama.
Darius Songaila
Darius Songaila / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) turėjo pripažinti triuškinančią Majamio „Heat“ komandos persvarą. „Heat“ varžovus nugalėjo namuose 97:77 (27:20; 22:16; 27:17; 24:21).

Trečiojo kėlinio viduryje  „Heat“ turėjo trapią 6 taškų persvarą, tačiau būtent tada ir įvyko rungtynių lūžis.  Šeimininkai laimėjo atkarpą rezultatu 20:1 ir iškovojo nesunkią pergalę.

Po šio mačo „Heat“ pakilo į šeštąją Rytų konferencijos vietą, tuo tarpu „Wizards“ išlieka absoliučia Rytų autsaidere.

D.Songaila per beveik 8 minutes praleistas aikštelėje pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškių), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 15 (10 atk. kam.), Javale‘as McGee 13, Nickas Youngas 13,  Oleksiy Pecherovas 10, DeShawnas Stevensonas 8.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 24, Michaelas Beasley 19, Udonis Haslemas 13 (13 atk. kam.), Shawnas Marionas 12 (12 atk. kam.), Mario Chalmersas 9 (7 rez. perd.), Chrisas Quinnas 9, Daequanas Cookas 9.

Denverio „Nuggets“ klubas su Linu Kleiza šiąnakt iškovojo netikėtą pergalę. „Nuggets“ išvykoje 94:85 (23:29; 25:13; 16:23; 30:20) parklupdė praėjusių metų lygos čempionę Bostono „Celtics“ komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet Chauncey Billupso vedama „Nuggets“ laimėjo atkarpą rezultatu 10:0 ir savo varžovams nebepaliko laiko.

Po šios pergalės Denverio komanda pakilo į šeštąją Vakarų konferencijos vietą. Tuo tarpu „Celtics“ ekipa ir toliau išlieka Rytų konferencijos lydere.

L.Kleiza šiose rungtynėse per 19 minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, taip pat lietuvis kartą suklydo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 18 (13 atk. kam.), Chauncey Billupsas 18 (7 rez. perd.), Kenyonas Martinas 16, Nene 14 (7 atk. kam.), J.R. Smithas 10, Linas Kleiza 10.

„Celtics“: Ray Allenas 26, Paulas Pierce‘as 19 (7 atk. kam.), Kevinas Garnettas 16 (9 atk. kam.), Eddie House‘as 13.

Los Andželo „Lakers“ ekipa netikėtai patyrė pirmąją nesėkmę. „Lakers“ namuose 95:106 (16:23; 28:30; 18:24; 33:29) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“  komandos persvarą. Po šios „Lakers“ nesėkmės lygoje nebeliko pralaimėjimų nepatyrusių komandų.

Trečiojo kėlinio viduryje „Pistons“ turėjo vos 6 taškų pranašumą. Visgi komanda ketvirtį užbaigė 15:6 laimėta atkarpa ir iki mačo pabaigos nebeleido „Lakers“ priartėti.

„Pistons“: Rasheedas Wallace‘as 25 (13 atk. kam.), Allenas Iversonas 25, Tayshaunas Prince‘as 18, Richardas Hamiltonas 12, Kwame‘as Brownas 10 (10 atk. kam.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 29, Pau Gasolis 15 (10 atk. kam.), Lamaras Odomas 11, Trevoras Ariza 10 (7 atk. kam.) Derekas Fisheris 9, Andrew Bynumas 8 (9 atk. kam.).