Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 13

Songailos komanda iškovojo pirmąją pergalę

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pagaliau iškovojo pirmąją pergalę. Šiąnakt „Wizards“ namuose 95:87 (23:26; 23:15; 19:25; 30:21) nugalėjo Jutos „Jazz“ ekipą.
Darius...
Darius... / Valdo Kopūsto/ „Scanpix“ nuotr.

Įpusėjus ketvirtajam rungtynių kėliniui „Jazz“ klubas turėjo 4 taškų pranašumą, visgi iki ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms rezultatas jau buvo lygus. Tuomet „Wizards“ laimėjo atkarpą rezultatu 11:0 ir įtikinamai laimėjo rungtynes.

D.Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido kiek mažiau nei 4 minutes. Taškų lietuvis pelnyti nesuspėjo, tačiau perėmė vieną kamuolį, kartą prasižengė ir kartą suklydo.

„Wizards“: Caronas Butleris 27 (9 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 21 (8 atk. kam.), Javale‘as McGee 13 (11 atk. kam.), Nickas Youngas 10, DeShawnas Stevensonas 7, Andray Blatche‘as 7.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 20 (7 atk. kam.), C.J. Milesas 16, Kosta Koufos 12, Ronnie Breweris 10, Paulas Millsapas 9, Deronas Williamsas 8 (7 rez. perd.), Kyle‘as Korveris 7.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?