Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 28

Songailos taškų pergalei nepakako

Vašingtono „Wizards“ ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) su Dariumi Songaila patyrė dar vieną pralaimėjimą.
Atvykus į Lietuvą...
Darius Songaila / Martyno Vidzbelio/ „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Darius Songaila

Orlando „Magic“ ekipa išvykoje 105:90 (38:25; 17:19; 31:21; 19:25) palaužė „Wizards“ ir toliau lieka Pietryčių diviziono lyderė su 12 pergalių ir 4 nesėkmėmis, tuo tarpu „Wizards“ su 2 pergalėmis ir 11 pralaimėjimų lieka to pačio diviziono dugne.

Dwightas Howardas šiose rungtynėse buvo nesustabdomas, jis per pirmą rungtynių kėlinį išprovokavo 6 varžovų aukštaūgių pražangas, taip apsunkindamas „Wizards“ trenerio darbą.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 8 minutėms ekipas skyrė 3 taškai (14:11), tačiau po to sekė Howardo inicijuotas spurtas 11:0 ir „Wizards“ jau neturėjo realios galimybės išplėšti pergalę.

D.Songaila per 22 minutes, praleistas aikštėje, pelnė 12 taškų (6/9 dvitaškių), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

„Magic“: Dwightas Howardas 26 (14 atk. kam.), Hidayetas Turkoglu 20 (10 atk. kam.), Rashardas Lewisas 17, Mickaelis Pietrusas 17.

„Wizards“: Caronas Butleris 25, Antawnas Jamisonas 17 (12 atk. kam.), Darius Songaila 12.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?