2013 04 03

Ukrainos grandų dvikovoje sužibėjo Darius Songaila ir Michailas Anisimovas

Ukrainos pirmenybėse antradienį įvyko dviejų praėjusio sezono finalo dalyvių dvikova. Čempionės titulą ginanti Donecko „Doneck“ (23/16) komanda su Dariumi Songaila namuose paskutiniame kėlinyje 80:69 (21:18, 18:26, 17:15, 24:10) įveikė lygos lyderį Kijevo „Budivelnik“ (28/11) klubą, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Ainaras Bagatskis bei rungtyniauja Michailas Anisimovas ir Dainius Šalenga.
Darius Songaila
Darius Songaila / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 21 tašką (6/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių) surinkęs Curtisas Millage'as. D'oro Fischerio sąskaitoje – 13 taškų, 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir du blokuoti metimai.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Songaila per 23 minutes įmetė 16 taškų (7/14 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

M.Anisimovas rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausias svečių ekipoje. „Centras“ iš Lietuvos per 23 minutes pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškių, 3/6 baudų, atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

16 taškų pridėjo Leo Lionsas (0/4 tritaškių, 9 atk. kam.), 13 – Delaney Malcomas (2/7 tritaškių).