Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 02

Visos trys NBA komandos su lietuviais – pralaimėjo

Sekmadienio naktį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) lietuviškoms komandoms sekėsi itin prastai. Pralaimėjo tiek Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“, tiek Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“, tiek Lino Kleizos Denverio „Nuggets“.
Darius Songaila
Darius Songaila / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ambicingoji „Cavaliers“ ekipa išvykoje, rezultatu 92:104 (27:19; 21:30; 24:24; 20:31) nusileido vienai iš šio sezono lygos favoričių Naujojo Orleano „Hornets“ komandai.

Pirmajame kėlinyje gana solidų pranašumą įgijo „Cavaliers“ klubas, tačiau antrajame rungtynių ketvirtyje „Hornets“ žaidėjai ne tik panaikino šį deficitą, bet ir persvėrė rezultatą. Įpusėjus rungtynėms minimalų pranašumą turėjo Naujojo Orleano ekipa.

Trečią kėlinį komandos pabaigė lygiosiomis, todėl prieš prasidedant paskutiniam rungtynių ketvirčiui „Hornets“ dar turėjo minimalią persvarą.

Ketvirtąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo „Cavaliers“ komanda. Visgi tada „Hornets“ ekipa spurtavo rezultatu 12:0 ir nepaliko jokių šansų savo varžovams. Pergalę įtikinamu rezultatu šventė „Hornets“ klubas.

Ž.Ilgauskas šias rungtynes pradėjo startiniame komandos penketuke. Žaidėjas per 31 minutę pelnė 18 taškų (8/11 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, suklydo 3 ir prasižengė 3 kartus. Krepšininkas buvo rezultatyviausias savo komandoje.

„Cavaliers“: Ilgauskas 18, LeBronas Jamesas 15 (7 atk. kam., 13 rez. perd.), Danielis Gibsonas 14, Delonte‘as Westas 12, Wally Szczebriakas 12, Maurice‘as Williamsas 11.

„Hornets“: Davidas Westas 25, Chrisas Paulas 24 (15 rez. perd.), Jamesas Posey 15, Rasualas Butleris 14, Hiltonas Armstrongas 8, Devinas Brownas 7.

Pastaruoju metu banguotai rungtyniaujanti „Wizards“ komanda svečiuose, rezultatu 109:117 (21:31; 31:20; 24:30; 33:36) turėjo pripažinti 2004-ųjų metų lygos čempionės Detroito „Pistons“ ekipos pranašumą.

Pirmąjį kėlinį laimėjo „Pistons“ komanda, tačiau antrajame kur kas geriau rungtyniavo Vašingtono klubas. Prieš prasidedant ilgiajai pertraukai svečiai turėjo minimalų pranašumą.

Po trijų kėlinių priekyje ir vėl buvo Detroito ekipa, tačiau komandas skyrė vos 5 taškai.

Nors „Pistons“ pranašumas ir nebuvo didelis, paskutiniame rungtynių ketvirtyje intrigos beveik nebuvo. „Stūmokliai“ neleido varžovams priartėti, o rungtynių pabaigoje dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Taigi po atkaklios kovos dar vieną pergalę šventė „Pistons“ ekipa.

D.Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido net 28 minutes. Krepšininkas pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 3 kartus bei gavo net 3 blokus.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 24 (8 atk. kam.), Nickas Youngas 23, Caronas Butleris 21, Juanas Dixonas 9, DeShawnas Stevensonas 8, Darius Songaila 8, Antonio Danielsas 7.

„Pistons“: Richardas Hamiltonas 24 (7 atk. kam.), Rasheedas Wallace‘as 17 (12 atk. kam.), Walteris Herrmannas 16 (7 atk. kam.), Chauncey Billupsas 12 (8 rez. perd.), Jasonas Maxiellas 11 (7 atk. kam.), Rodney Stuckey 11, Tayshaunas Prince‘as 7.

Puolamąjį krepšinį propaguojantis „Nuggets“ klubas savo arenoje, rezultatu 97:104 (21:23; 31:23; 24:30; 21:28) pralaimėjo praėjusių metų lygos finalininkei Los Andželo „Lakers“ komandai.

Pirmą rungtynių ketvirtį neženkliai laimėjo „Lakers“ komanda, tačiau rungtynėms įpusėjus švieslentėje degė jau „Nuggets“ ekipai palankus rezultatas. Denverio klubas pirmavo 6 taškais.

Trečiajame ketvirtyje kiek geriau pasirodė „Lakers“ ekipa. Los Andželo komanda panaikino visą varžovų persvarą ir ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo esant lygiam rezultatui.

Kėlinį komandos pradėjo gana lygiai, tačiau ketvirčio viduryje „Lakers“ ekipa įgijo solidesnį prašumą. Visos Denverio klubo pastangos pavyti varžovus buvo bergždžios. Dar vieną pergalę iškovojo „Lakers“ komanda.

L.Kleiza per 20 minučių pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 3 ir suklydo 2 kartus.

„Nuggets“: Anthony Carteris 20, Kenyonas Martinas 18, Allenas Iversonas 13 (7 rez. perd.), Carmelo Anthony 13, J.R.Smithas 13, Nene 8.

„Lakers“: Kobe Bryantas 33, Pau Gasolis 16 (16 atk. kam.), Vladimiras Radmanovičius 11, Derekas Fisheris 11, Lamaras Odomas 10, Trevoras Ariza 7.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?