2012 12 03

VTB: „Doneck“ klubas su Dariumi Songaila pralaimėjo Lenkijoje

Trečią nesėkmę VTB Jungtinės lygos A grupėje patyrė „Doneck“ (3/4) su Dariumi Songaila.
Darius Songaila
Darius Songaila / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvio atstovaujama ekipa pirmadienio vakarą Lenkijoje po pratęsimo 81:83 (18:19 20:23 10:19 24:11 9:11) nusileido Zgorželeco „Turow“ (2/5) krepšininkams.

Po trečiojo kėlinio „Doneck“ turėjo 13 taškų deficitą, tačiau per ketvirtąjį kėlinį jį pavyko panaikinti ir ekipoms teko žaisti pratęsimą. Pergalę Lenkijos ekipai išplėšė Davido Jacksono dvitaškis, likus žaisti 10 sekundžių.

Pralaimėjusiesiems atstovaujantis D.Songaila žaidė patikimai. Aukštaūgis iš Lietuvos per beveik 21 žaidimo minutę pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 4, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, 3 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį bei tiek pat sykių prasižengė.

„Doneck“: D'oras Fischeris (42 min., 10/10 dvit., 3/3 baud. met., 7 atk. kam., 4 kld.) 23, Ramelas Curry 15, Ivanas Radenovičius (5 atk. kam.) 14, Vojdanas Stojanovskis 13, Darius Songaila 12.

„Turow“: Daminas Kuligas (6 atk. kam.) 16, Aaronas Celas (11 atk. kam., 4 kld.) ir Davidas Jacksonas po 14, Ivanas Opačakas 13, Michalas Chylinskis 11.