Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 12 03

„Wizards“ iškovojo trečią pergalę

Trečią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila. Ji išvykoje 108:88 (28:27, 23:23, 35:12, 22:26) nugalėjo Naujojo Džersio „Nets“ ekipą.
Pasiklydęs Afrikoje...
Pasiklydęs Afrikoje... / Ramūno Danisevičiaus/ „Scanpix“ nuotr.

Po ilgosios pertraukos „Wizards“ turėjo vos 1 taško pranašumą (51:50), tačiau per 5 trečio kėlinio minutes spurtavo 14:3, įgavo įtikinamą persvarą 65:53,  o kiek vėliau ją dar labiau padidino.

Ketvirtame kėlinyje „Wizards“ persvara toliau augo, o iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms persvara siekė jau 26 taškus, tačiau „Nets“ susiėmė ir atsilikimą sumažino iki 20 taškų.

D.Songaila per kiek daugiau nei 26 minutes, praleistas aikštėje, pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo bei 4 kartus prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 22 (8 atk. kam.), Caronas Butleris 22 (10 rez. perd.), DeShawnas Stevensonas 21, Nickas Youngas 12.

„Nets“: Devinas Harris 18, Vince‘as Carteris 16, Keyonas Doolingas 14, Brookas Lopezas 10 (9 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?