Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2021 10 27

A.Gudaitis žaidė naudingai, bet „Zenit“ nesustabdė įsibėgėjusio Madrido „Real“

Karališkasis Madrido „Real“ (5-1) rodo raumenis Eurolygoje. Net ir praradę pagrindinį įžaidėją Nigelą Williamsą-Gossą Pablo Laso auklėtiniai laimėjo ketvirtą sykį iš eilės – išvykoje 75:68 (22:13, 17:27, 20:17, 16:11) įveikė lietuviškąjį Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-3) klubą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Svečius į pergalę tempė geriausias savo rungtynes Eurolygoje su „Real“ marškinėliais kol kas sužaidęs Thomas Huertelis. Iš Šarūno Jasikevičiaus „Barcelonos“ praėjusiame sezone su skambučiais iškeliavęs įžaidėjas pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), išdalino 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Ketvirto kėlinio pradžioje komandas dar skyrė vos vienas taiklus metimas (71:69), bet „Real“ tada laimėjo atkarpą 10:2 ir išlaikė pranašumą iki pat pabaigos.

Naudingai pralaimėjusių gretose žaidė Artūras Gudaitis. Lietuvis per 21 minutę įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

M.Kuzminskas žaidė 14 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, bet 2 kartus suklydo ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

„Real“: Thomasas Heurtelis 15 (6 rez. per.), Walteris Tavaresas 14, Fabienas Causeur 13, Guerschonas Yabusele 11 (4 atk. kam.).

„Zenit“: Billy Baronas 14 (4/9 trit.), Jordanas Loydas 11 (5 rez. per.), Mateušas Ponitka 10 (5 atk. kam.), Jordanas Mickey 9 (5 atk. kam.).