2019 10 29

A.Švedas atvedė į pergalę „Chimki“, Stambule siautėjo V.Micičius

Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ ekipa tęsia solidų pasirodymą šio sezono Eurolygoje. Pamaskvės ekipa prasidėjusio penktojo turo rungtynėse namie 103:86 (25:29, 25:26, 27:18, 26:13) susidorojo su Atėnų „Panathinaikos“ ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę.

Aukštu tempu ir rezultatyvumu pasižymėjusiose rungtynėse PAO nenusileido varžovams du kėlinius – po pirmosios rungtynių pusės Argyrio Pedoulakio auklėtiniai dar pirmavo 55:50.

Visgi „Chimki“ iškart po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą. Ketvirtojo kėlinio viduryje Rusijos vicečempionų persvara dar siekė tik 5 taškus (87:82), bet po tritaškį pataikė Jonas Jerebko ir Aleksejus Švedas, „Chimki“ persvara išaugo iki dviženklės ir Maskvos srities komanda išliko nepralaimėjusi savų sirgalių akivaizdoje – namie ji pasiekė jau trečią pergalę iš eilės.

Geriausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo sėkmingiausią sezono mačą sužaidęs A.Švedas. Jis per 32 minutes pelnė 26 taškus (7/8 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 26 (7 rez. perd.), Janis Timma 16 (4/7 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Jonas Jerebko 14, Devinas Bookeris 13, Dairis Bertanis 12, Jeremy Evansas 10 (11 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette'as 16, DeShaunas Thomasas ir Nickas Calathesas (11 rez. perd.) po 10.

Kitose rungtynėse taip pat ketvirtąją pergalę pasiekė Vasilije Micičiaus vedama Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa.

Eurolygos vicečempionai namuose 85:70 (21:9, 17:17, 18:25, 29:19) nugalėjo ketvirtąją nesėkmę patyrusią Belgrado „Crvena Zvezda“.

Ergino Atamano komanda po trijų ketvirčių dar pirmavo tik 56:51, bet po 8 V.Micičiaus taškų per keturias minutes ir Krunoslavo Simono bei Jameso Andersono tritaškių atitrūko 75:60 ir atsakė į visus šių rungtynių klausimus.

Puikiai žaidęs V.Micičius pelnė 26 taškus (5/8 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 26 (4/6 trit.), Shane’as Larkinas 13, Krunoslavas Simonas 11 (3/5 trit.), Bryantas Dunstonas 10 (5/5 dvit.).

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 18 (5 rez. perd., 6 kl.), Branko Lažičius 9.