2021 01 21

A.Trinchieri vyrukai be gailesčio suvarpyti Milane

Ekscentriškasis Miuncheno „Bayern“ (12-9) strategas Andre Trinchieri sugrįžo į tėvynę, tačiau ketvirtadienio vakarą gavo vieną skaudžiausių šio sezono antausių. Milano „Olimpia“ (13-7) Eurolygos rungtynėse nepasigailėjo solidžiai šiemet rungtyniaujančių bavarų – 75:51 (20:10, 22:10, 21:15, 12:16).

Vokiečiai per pirmus du kėlinius sukrapštė vis po 10 taškų ir visiškai nuskendo.

Įpusėjus akistatai „Bayern“ jau turėjo 22 taškų deficitą, tad „Olimpia“ ramiai baigė rungtynes ir paskutinėmis minutėmis net leido pažaisti suolo gale įprastai esantiems krepšininkams.

51 įmestas taškas – šio sezono Eurolygos antirekordas. Iki šiol šis rezultatas priklausė Vilerbano ASVEL, kuris į Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšį įmetė 53 taškus.

Milano komanda laimėjo jau ketvirtą mačą iš eilės ir pakilo į ketvirtąją poziciją.

Miuncheno ekipai tai buvo antra nesėkmė paeiliui ir jie nusileido į šeštą vietą.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 14, Kevinas Punteris 12, Riccardo Moraschini 11, Zachas LeDay‘us 10 (8 atk. kam.), Malcolmas Delaney ir Kyle‘as Hinesas po 8.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 12, Diego Flaccadori 8, Wade‘as Baldwinas ir Jamesas Gistas po 6.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant