2020 01 30

Akistatoje su CSKA R.Kurtinaičio vyrai šansų neturėjo

Ketvirtadienio vakarą Eurolygos 22-ąjį turą atidarė dviejų Rusijos klubų akistata. Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (9-13) neturėjo jokių šansų prieš titulą ginantį Maskvos CSKA (16-6) – 68:79 (19:23, 13:17, 6:19, 31:19).
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

CSKA laimėjo penktą sykį iš eilės ir Eurolygo turnyro lentelėje nusileidžia tik Stambulo „Anadolu Efes“.

Iš krizės išbristi nesugebantis „Chimki“ per pastarąsias septynerias rungtynes pralaimėjo šešis sykius ir žengia vienuoliktas.

Lemiamas lūžis šiose rungtynėse įvyko iš karto po pertraukos. Nors ir pirmąją rungtynių dalį sėkmingiau sužaidė aštuonių taškų persvarą įgiję svečiai, trečiajame ketvirtyje CSKA dar kartą smogė atkarpa 14:2 ir galutinai perlaužė „Chimki“ stuburą.

Po šio smūgio šeimininkai neatsigavo, o per visą trečią kėlinį sugebėjo įmesti vos šešis taškus.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Chimki“ pradėjo laidyti tritaškius, CSKA atotrūkis jau buvo per didelis.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 27 (5/10 tritaškių, 6 rez. perd., 8 kld.), Janis Timma 12, Stefanas Jovičius 9.

CSKA: Mike‘as Jamesas 21 (4/10 tritaškiai, 4 kld.), Kyle‘as Hinesas 13 (6 atk. kam.), Johannesas Voigtmanans 15 (14 atk. kam.), Howardas Sant-Roosas 12 (6 atk. kam., 5 per. kam.).

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?