2021 10 26

ALBA lyderis kėsinosi į trigubą dublį, bet „Olympiakos“ sutramdė vokiečius

Solidžiai sezoną pradėjęs Pirėjo „Olympiakos“ (4-2) klubas pasiekė dar vieną pergalę. Georgio Bartzoko auklėtiniai namuose 87:83 (27:19, 25:23, 19:17, 16:24) įveikė Berlyno ALBA (2-4), kurios gretose Luke'as Sikma vos nesurinko trigubo dublio.
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Oly“ kol kas nepralaimi namuose – Taikos ir draugystės sporto rūmuose iškovotos jau trys pergalės, o abu pralaimėjimai patirti išvykose – Barselonoje ir Maskvoje.

Šį kartą graikai pergalę pasiekė nelengvai.

Antrajame ketvirtyje „Oly“ turėjo 16 taškų persvarą, o po trijų kėlinių dar pirmavo 71:59, tačiau ALBA vos nenugvelbė pergalės.

20:9 atkarpą laimėję svečiai prasidėjus paskutinei mačo minutei priartėjo pavojingai iki 79:82.

Per likusį laiką vokiečiai dar bandė gelbėtis prasižengdami, bet „Olympiakos“ žaidėjai sumetė beveik visus baudų metimus ir laimėjo.

Viską aikštėje atlikęs L.Sikma per 25 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Iki šiol modernioje Eurolygoje trigubus dublius yra atlikę vos du žaidėjai – Nikola Vujčičius ir Nickas Calathesas.

Savo ruožtu „Olympiakos“ veteranas Giorgios Printezis šiose rungtynėse pelnė 3500-ąjį tašką per karjerą Eurolygoje.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 13, Kostas Papanikolaou 12, Kostas Sloukas 10 (6 rez. perd.), Sasha Vezenkovas 9.

ALBA: Oscaras da Silva 17, Maodo Lo 11, Jaleenas Smithas ir Louisas Olinde po 10, Yovelis Zoosmanas ir Luke'as Sikma (10 atk. kam., 8 rez. perd.) po 9.