Aleksos Avramovičiaus karjeros rungtynės atnešė pergalę „Partizan“

Energijos užtaisas Aleksa Avramovičius sužaidė karjeros rungtynes Eurolygoje ir atnešė svarbią pergalę Belgrado „Partizan“ (13-14) klubui. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 100:90 (17:20, 26:20, 21:19, 36:31) nugalėjo juos besivejantį Stambulo „Anadolu Efes“ (11-16).
Aleksa Avramovičius prieš Willą Clyburną
Aleksa Avramovičius prieš Willą Clyburną / Scanpix/IMAGO/MN Press Photo nuotr.

Nugalėtojams A.Avramovičius per 21 minutę pelnė net 30 taškų (9/10 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Ankstesni serbo karjeros rekordai Eurolygoje buvo 23 taškai ir 24 naudingumo balai.

A.Avramovičius svarbiausius taškus rinko ir rungtynių pabaigoje, kai „Partizan“ sugebėjo įtvirtinti savo pergalę.

Įpusėjus kėliniui serbai pirmavo tik 77:76, bet per penkias minutes A.Avramovičius surinko net 15 taškų ir padėjo savo ekipai įspūdingu puolimu palaužti varžovus.

Abi komandos kartu sudėjus per ketvirtą kėlinį surinko net 67 taškus.

Įspūdingai žaidė ir buvęs žalgirietis Zachas LeDay. Amerikietis rungtyniavo be keitimų ir per 40 minučių pasižymėjo 21 tašku (7/10 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), 8 atkovotais kamuoliais, 27 naudingumo balais ir net keliais įspūdingais dėjimais.

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukęs „Partizan“ žengia 11 vietoje. „Efes“ yra tik 15-as.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 30 (12/16 met., 33 naud. bal.), Zachas LeDay 21 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 27 naud. bal.), Kevinas Punteris 16, Danilo Andjušičius 15 (3/3 trit.).

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 17, Tibosas Pleissas 13, Shane'as Larkinas 11 (6 rez. perd.), Tyrique'as Jonesas 10.