2020 02 04

„Anadolu Efes“ dramatiškai laimėjo Eurolygos milžinų dvikovą Maskvoje

Eurolygos lyderis Stambulo „Anadolu Efes“ (20-3) ir toliau neklumpa. Turkijos klubas antradienio vakarą svečiuose 82:80 (25:16, 16:21, 17:20, 24:23) dramatiškai laimėjo lyderių akistatą prieš Maskvos CSKA (16-7).
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Nors turkai didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje, kantrybę demonstravę šeimininkai sugebėjo varžovus pavyti likus 3 minutėms iki mačo pabaigos.

Po Joelio Bolomboy tritaškio Maskvos klubas išsiveržė į priekį (74:72), bet tuomet iniciatyvos ėmėsi buvęs žalgirietis Vasilije Micičius.

Serbas pelnė keturis taškus iš eilės ir vėl grąžino iniciatyvą svečiams.

Prasidėjus paskutinei minutei „Anadolu Efes“ pirmavo tašku, bet tuomet kritinį mačo metimą pataikė Shane'as Larkinas ir CSKA išsigelbėti jau nesugebėjo.

„Anadolu Efes“ laimėjo aštuntą kartą iš eilės bei taip pat nutraukė CSKA penkių pergalių seriją.

CSKA: Mike'as Jamesas 20, Johannesas Voigtmannas 15, Danielis Hackettas 11.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 23, Vasilije Micičius 19 (5 rez. perd.), Rodrigue'as Beaubois 13, Tiboras Pleissas 11.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?