2022 02 24

„Anadolu Efes“ sudorojo trenerį atleidusį „Maccabi“

Triuškinančią pergalę Eurolygoje ketvirtadienio vakarą iškovojo titulą ginanti Stambulo „Anadolu Efes“ (13-12) ekipa, namuose 109:77 (21:10, 24:21, 29:16, 35:30) sutriuškinusi Tel Avivo „Maccabi“ (11-13).
Vasilije Micic
Vasilije Micičius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Tel Avivo klubas praėjusią savaitę atleido trenerį Ioannį Sfairopoulą, bet tai „Maccabi“ problemų neišsprendė.

"Anadolu Efes" puikiai startavo puikiai ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai dar kartą smogė atkarpa 19:2 ir svečiai visiškai išskydo.

Įspūdingas rungtynes turkų gretose sužaidė 20 taškų pelnęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs Vasilije Micičius.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (10 rez. perd., 30 naud. bal.), Adrienas Moermanas 17, Shane‘as Larkinas 16, Rodrigue‘as Beaubois 13, Jamesas Andersonas 11.

„Maccabi“: Ante Žižičius ir Scottie Wilbekinas – po 17, Johnas DiBartolomeo 10.