2021 03 18

Antrą kartą beviltišką „Žalgirį“ Stambule išvydęs Martinas Schilleris neslėpė nusivylimo

Stambulas dar ilgai sapnuosis Kauno „Žalgirio“ trenerio košmaruose. Per savaitę patyręs du gniuždančius pralaimėjimus, Martinas Schilleris grįžta į Lietuvą su skaudžiomis pamokomis ir tirpstančiais šansais patekti į Eurolygos ketvirtfinalį.
Martinas Schilleris
Martinas Schilleris / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Žalgirio“ koridorius į atkrintamąsias siaurėja po beviltiško pralaimėjimo „Fenerbahče“ krepšininkams 61:84.

Po tokios nesėkmės Martinas Schilleris savo komandos žaidime negalėjo įžvelgti jokio pozityvo.

„Sveikinimai „Fenerbahče“ ir Igoriui Kokoškovui. Jie nusipelnė šios pergalės, – spaudos konferencijoje sakė M.Schilleris. – Mes strigome abiejose aikštės pusėse. Ir tai buvo susiję vienas su kitu. Sunkiai rinkdami taškus, gynyboje mes negalėjome su tuo susitaikyti ir tinkamai gintis. Abiejose aikštės pusėse vaizdas buvo netenkinantis.“

„Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje paleido varžovus į priekį dviženkliu skirtumu (18:28), o į rūbinę per ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis jau su 19 taškų deficitu (26:45). Vaizdas nesikeitė ir antroje mačo dalyje.

„Fenerbahče“ puikiai atakavo krepšį – pataikė 60,5 proc. dvitaškių (23/38) ir 55,6 proc. tritaškių (10/18).

Žalgiriečiai kur kas dažniau metė pro šalį – realizavo 50 proc. dvitaškių (16/32) ir prametė net 21 tolimą metimą (7/28 – 25 proc.).

Kauno klubas pralaimėjo 5 susitikimą per 6 pastarąsias Eurolygos rungtynes. Su 15 pergalių ir 15 pralaimėjimų žalgiriečiai turnyro lentelėje rikiuojasi vienuoliktoje vietoje. 8-9 vietas užimantys Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Vitorijos „Baskonia“ klubai turi po 16 pergalių.

Iki reguliariojo sezono finišo „Žalgiriui“ liko keturi mačai: namuose su Tel Avivo „Maccabi“, Berlyno ALBA bei Atėnų „Panathinaikos“ ir išvykoje su Miuncheno „Bayern“.