2020 03 05

Atėnuose dominavusi CSKA pažemino „Panathinaikos“ ekipą

Tęsiasi Atėnų „Panathinaikos“ (14-14) klubo nesėkmių ruožas Eurolygoje. Graikijos klubui ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės bei šeštąjį per pastarąsias septynerias rungtynes išrašė Maskvos CSKA (19-9) vyrukai. Mike'o Jameso vedama Rusijos ekipa svečiuose Graikijos čempionus pervažiavo 97:66 (32:22, 16:16, 17:13, 32:15).
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Euroleague.net nuotr.

Dimitrios Itoudžio auklėtiniams pavyko prigesinti „Panathinaikos“ puolimą. Graikai iki rungtynių su CSKA rinko po 87,9 taško per susitikimą bei buvo rezultatyviausia Eurolygos ekipa.

Tai buvo nerezultatyviausias „Panathinaikos“ mačas šį sezoną. Buvęs antirekordas siekė 73 taškus, kuris užfiksuotas nesėkme pasibaigusioje kovoje Belgrade.

Viskas prasidėjo nuo puikaus CSKA puolimo. Svečiai iš Maskvos pirmajame ketvirtyje leido vieną po kito taiklų metimą, spurtavo 12:0 bei po pirmųjų 10 minučių įgijo apčiuopiamą dviženklį pranašumą 32:22.

Bedantį puolimą OAKA arenoje demonstravę Ricko Pitino kareiviai po ilgosios pertraukos leido CSKA krepšininkams pabėgti, o ketvirtajame kėlinyje – įgyti triuškinančią persvarą.

Nesėkme pasibaigusiame susitikime aikštelės šeimininkai realizavo 35,1 proc. dvitaškių, 24,1 proc. tritaškių bei 76 proc. baudų metimų.

Tuo metu CSKA pataikė 51,2 proc. dvitaškių, 40 proc. tritaškių, o nuo baudų metimo linijos realizavo 95 proc.

Graikijos klubą jau rytoj galimybę pavyti turės Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai, kurie svečiuose pas Rimą Kurtinaitį testuos Maskvos srities „Chimki“ ekipą.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 12, Nickas Calathesas 10 (2/7 trit., 7 rez. perd.), Ioannis Papapetrou 9 (1/5 trit., 6 atk. kam.).

CSKA: Darrunas Hilliardas 21 (5/9 trit.), Mike'as Jamesas 18 (5 rez. perd., 21 naud. bal.), Kyle'as Hinesas 13 (8 atk. kam., 24 naud. bal.), Howardas Saint-Roosas 11.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?