Atėnuose – rekordais apipintos Mariaus Grigonio karjeros rungtynės

Atėnų „Panathinaikos“ (12-8) pergalė 83:76 (25:14, 26:21, 17:22, 15:19) prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (7-13) ekipą pažymėta Mariaus Grigonio karjeros pasirodymu.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Tai buvo jau septintoji Stambulo „Anadolu Efes“ nesėkmė Eurolygoje iš eilės.

Rungtynes penkiais taškais pradėjo Turkijos komanda, bet tuomet – dvylika Atėnų „Panathinaikos“ taškų be atsako.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus pakylėjo trys iš trijų Mariaus Grigonio tritaškių, o 14-ąją susitikimo minutę Ergino Atamano auklėtiniai svečius iš Turkijos daužė 38:16.

Trečiojo kėlinio pradžioje lietuvis savo sąskaitoje jau turėjo 6 pataikytus tritaškius iš 6.

Į kalną kopti ėmusi „Anadolu Efes“ prie varžovų per vieną metimą (73:76) priartėjo 38-ąją susitikimo minutę, kai tritaškį realizavo Rodrigue'as Beaubois.

Kitoje aikštelės pusėje – taiklus „Panathinaikos“ gynėjo Jeriano Granto tolimas metimas, o pergalę įtvirtino Kosto Slouko baudų metimai.

35 minutes ant parketo praleidęs M.Grigonis surinko 24 taškus (1/3 dvit., 7/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, užfiksavo 28 naudingumo balus.

Šiame susitikime lietuvis pagerino pataikytų tritaškių ir naudingumo balų asmeninius rekordus Eurolygoje, o iki geriausio pakartoto pelnytų taškų rezultato lietuviui pritrūko vos taško.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 24 (7/9 trit., 28 naud. bal.), Kendrickas Nunnas ir Konstantinos Mitoglou (7 atk. kam.) – po 14, Mathias Lessortas 10 (6 atk. kam.), Kostas Sloukas 9 (9 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 16, Tiboras Pleissas 13, Elijah Bryantas 12.