Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 02

B.Davieso dėjimų ir N.Mirotičiaus taškų salvės pakylėta „Barca“ perlaužė CSKA

Šarūnas Jasikevičius 2020–2021 metų Eurolygos sezoną pradėjo saldžia pergale prieš grėsmingą sudėtį surinkusią Maskvos CSKA. Lietuviškoji „Barcelona“ svečius iš Rusijos paguldė 76:66 (24:14, 17:19, 14:15, 21:17).
Brandonas Daviesas
1277864075 / Euroleague.net nuotr.

„Jie vis dar yra Eurolygos čempionai, tai pasako viską“, – prieš dvikovą „Palau Blaugrana“ arenoje sakė „Barcelona“ Šarūnas Jasikevičius.

Karštojo lietuvio užkurti katalonai dominuoti ėmė nuo pirmųjų rungtynių minučių – Brandonas Daviesas surinko šešis taškus, Nikola Mirotičius pridėjo aštuonis, o „Barcelona“ pirmąjį kėlinį užbaigė dviženkle persvara – 24:14.

Nicko Calatheso perdavimų maitinami aukštaūgiai sėkmingą pasirodymą tęsė antrajame ketvirtyje, kai pranašumas vienu metu buvo išaugęs iki 14 taškų.

Buvęs žalgirietis B.Daviesas taškus iki ilgosios pertraukos rinko sau būdingu įspūdingu stiliumi.

CSKA atsigavo po ilgosios pertraukos. Tornikė Šengelija ketvirtąjį kėlinį pradėjo pelnydamas 5 taškus paeiliui, Mike'as Jamesas pridėjo dvitaškį, o „Barcelona“ atotrūkis ištirpo iki 2 taškų.

Tylą nutraukę didelį Šaro pasitikėjimą pastaruoju metu įgavęs Alexas Abrinesas, pirmiausia įsmeigęs tritaškį, o vėliau – ir dvitaškį su pražanga.

Greitoje atakoje Cory Higginsas įmetė du taškus, taip sugrąžinęs šeimininkams dviženklį pranašumą, kurio CSKA panaikinti nebesugebėjo.

„Barcelona“ trenerių štabas puikiai išsprendė CSKA lyderio Mike'o Jameso rebusą. Po 26 taškus per pirmąsias dvejas VTB Vieningosios lygos rungtynes rinkęs įžaidėjas Barselonoje mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 13 taškų, iš žaidimo pataikęs vos 3 metimus iš 7 ir suklydęs 6 kartus.

Šiame susitikime Rusijos ekipa vertėsi be Nikola Milutinuvo ir Janio Strelnieko.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai žymiai geriau atakavo iš visų distancijų – 59,5 proc. dvitaškių, 42,9 proc. tritaškių ir 82,3 proc. baudų metimų pasiekė tikslą.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18, Nikola Mirotičius 17 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Alexas Abrinesas 13 (8 atk. kam.).

CSKA: Tornikė Šengelija 15, Mike'as Jamesas 13 (1/5 trit., 6 kld.), Danielis Hackettas 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant