2023 10 17

„Barca“ ir toliau neklumpa – argentiniečio šou lėmė pergalę Belgrade

Rogerio Grimau treniruojama „Barcelona“ (3-0) neklumpa Eurolygos starte. Katalonai svečiuose 92:83 (23:16, 21:18, 25:26, 23:23) nugalėjo ir Željko Obradovičiaus vadovaujamą Belgrado „Partizan“ (1-2) komandą.
Nicolas Laprovittola
Nicolas Laprovittola / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Iš Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ vairą perėmusio R.Grimau ekipa spurtavo jau pirmajame kėlinyje, kai po atkarpos 15:2 atitrūko 19:10.

Antrame kėlinyje serbams buvo pavykę išlyginti rezultatą (25:25) ir net persverti rezultatą (30:29), bet „Barcelona“ vėl truktelėjo į priekį ir įpusėjus mačui pirmavo 44:34. Katalonai antrą kėlinį užbaigė net penkiais tritaškiais per keturias minutes.

Po ilgosios pertraukos „Partizan“ alsavo katalonams į nugaras, bet perlaužti mačo eigos taip ir nesugebėjo.

Galiausiai, ketvirtojo kėlinio pabaigoje serbus pražudė Nicolo Laprovittolos, Willy Hernangomezo ir Nikolos Kaliničiaus tritaškiai.

Ypač įspūdingai sužaidęs N.Laprovittola pataikė net šešis tritaškius iš dešimties ir surinko 20 taškų.

Nugalėtojams lietuvis Rokas Jokubaitis per 16 minučių įmetė 5 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo du kartus, prasižengė dusyk ir surinko 4 naudingumo balus.

Tai jau aštuntoji iš eilės „Barcelona“ pergalė prieš „Partizan“ – pastarąjį kartą serbai katalonus nugalėjo dar 2010 metais.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 14, PJ Dozieris 13, Zachas LeDay 12, Aleksa Avramovičius ir Kevinas Punteris po 11.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (6/10 trit., 6 rez. perd.), Willy Hernangomezas 15, Oscaras Da Silva 13, Janas Vesely 12 (6 atk. kam.), ..., Tomašas Satoransky 4 (10 atk. kam., 6 rez. perd.).