Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 01

„Barcelona“ pagerbė legendą ir sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“

Eurolygos rungtynėse Ispanijoje „Barcelona“ 74:58 (18:12, 16:21, 25:7, 15:18) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ir šventė trečią pergalę iš eilės.
Ante Tomičius
Ante Tomičius / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Lemiamą pranašumą Katalonijos klubas susikrovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 25:7.

Didžiosios pertraukos metu buvo pagerbtas karjerą baigęs Juanas Carlosas Navarro. Jam įteiktas įrėmintas pirmųjų rungtynių protokolas, kurias ispanas sužaidė prieš 18 metų.

Eurolygos rekordininku tapęs Ante Tomičius pataikė daugiausia dvitaškių istorijoje – 952.

Trečią pergalę iškovojusi „Barcelona“ pakilo į šeštą vietą. Ketvirtą pralaimėjimą patyręs „Maccabi“ nukrito į 14 vietą.

„Barcelona“: V.Claveras 14, K.Kuricas 13, A.Tomičius 12.

„Maccabi“: A.Caloiaro 11, J.O'Bryantas 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?