2022 02 03

„Barcelona“ smaginosi su varžovais, Š.Jasikevičius – su kamuoliu

„Barcelona“ (19-5) vėl bent vienai dienai pasivijo Madrido „Real“ (19-3) pagal pergalių skaičių Eurolygoje. Katalonai iškovojo įtikinamą pergalę namuose – 86:60 (17:15, 28:10, 18:17, 23:18) sutriuškino priešpaskutinę vietą užimantį Atėnų „Panathinaikos“ (5-17).

„Barca“ šiose rungtynėse atsiliko tik kiek daugiau nei minutę, o galutinai nuo oponentų atitrūko antrajame kėlinyje.

Katalonai ketvirtį pradėjo atkarpa 13:2, o kėlinio viduryje tritaškį pataikė Nickas Calathesas, du pridėjo Nigelas Hayesas-Davisas ir „Barca“ ėmė triuškinti varžovus – 43:21.

Po ilgosios pertraukos PAO intrigos neatkūrė – skirtumas nebuvo mažesnis nei 19 taškų, o ketvirtajame kėlinyje pasiekė ir 28 taškus.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tris kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Pasimėgauti šiose rungtynėse galėjo ir Šarūnas Jasikevičius. Antrajame kėlinyje kaunietis galva smūgiavo kamuolį, atskriejusį link jo po netikslaus Brandono Davieso perdavimo.

O ketvirtajame kėlinyje Šaras galėjo leisti į aikštę mažiau pasireikšti galinčius žaidėjus, tarp jų – ir 17-metį Jamesą Nnaji, pradžiuginusį sirgalius įspūdingu epizodu.

„Barca“ Eurolygoje yra antra ir atsilieka tik nuo dvejomis rungtynėmis mažiau žaidusio „Real“, PAO lenkia tik Kauno „Žalgirį“.

„Barcelona“: Nigelas Hayesas-Davisas 14, Dante Exumas 12 (6 atk. kam.), Rokas Jokubaitis ir Nikola Mirotičius po 9.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis 18 (8/10 dvit.), Darylas Maconas 12, Okaro White'as 9.