2020 02 06

„Barcelona“ stebuklingai išsigelbėjo Valensijoje

Fantastišką pergalę Eurolygoje trečiadienio vakarą išplėšė „Barcelona“ (17-6), svečiuose 77:76 (18:21, 19:22, 16:23, 24:10) laimėjusi ispanišką akistatą prieš „Valencia“ (11-12).
Adamas Hanga
Adamas Hanga / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Valensijos ekipa dominavo tris kėlinius ir buvo užtikrintai priekyje, tačiau per lemiamą atkarpą sugriuvo.

Likus žaisti 44 sekundes Alejandro Abrinesas tritaškiu ir šeimininkų pranašumo paliko tik tašką.

Tuomet Valensijos komanda nesugebėjo suorganizuoti rezultatyvios atakos, o per likusį laiką Nikola Mirotičius įmetė su Maurice‘o Ndouro pražanga ir katalonai netikėtai išsigelbėjo.

N.Mirotičius tapo mačo didvyriu ne tik dėl pergalingo metimo, bet ir dėl to, jog per 29 minutes, pelnė 26 taškus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

Nė vienas kitas svečių komandos žaidėjas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

„Barcelona“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

„Valencia“: Fernando San Emeterio 17, Bojanas Dubljevičius 14 (13 atk. kam.), Joanas Sastre 10, Mike‘as Tobey 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 26, Adamas Hanga 9 (6 rez. perd.), Thomsas Heurtelis, Victoras Claveras ir Alejandro Abrinesas po 8.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?