2019 10 25

„Barcos“ ir B.Davieso raumenys neišskydo ir Belgrade

„Barcelona“ žvaigždynas ir toliau rodo raumenis. Ketvirtadienio vakarą katalonai 73:65 (12:16, 21:20, 24:13, 16:16) svečiuose nukovė Belgrado „Crvena zvezda“ ekipą ir toliau išlieka Eurolygos viršūnėje.
Michaelas Ojo
Michaelas Ojo / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Pustrečio kėlinio serbai labai rimtai kibo į atlapus savo kur kas tituluotesniems priešininkams ir ilgą laiką buvo priekyje.

Iki 24-osios minutės pirmavo tik aikštės šeimininkai, o vienu metu antrajame kėlinyje jų pranašumas siekė net 13 taškų (33:20).

Visgi po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pradėjo keistis. Katalonai suaktyvino gynybą ir pradėjo artėti.

Laimėjusi atkarpą 9:3, 25-ąją minutę po Nikola Mirotičiaus pataikymo,„Barca“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (46:44) ir atgal jau nesidairė.

Prieš lemiamą ketvirtį svečiai jau turėjo 8 taškų pranašumą ir rungtynių vadžių iš savo rankų nebeišleido.

Serbų ekipa padarė net 21 klaidą.

Nugalėtojų gretose vėl naudingiausiai žaidė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas. Vidurio puolėjas surinko 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, tris metimus blokavo, išprovokavo 4 pražangas ir mačą baigė su 24 naudingumo balais.

Rezultatyviau už jį katalonų gretose žaidė tik Nikola Mirotičius (21) ir Kyle'as Kuricas (15).

Serbų gretose Jamesas Gistas pelnė 10 taškų.

„Barcelona“ laimėjo ketvirtą kartą ir kartu su Maskvos CSKA yra vienintelės šį sezoną dar nesuklupusios ekipos.

„Crvena zvezda“ po keturių mačų turi dvi pergales.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?