2020 02 07

„Baskonia“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su ASVEL

Pastaruoju metu strigusi Vitorijos „Baskonia“ (9-15) į pergalingas vėžes sugrįžo sutikusi kitą ne pačią geriausią formą demonstruojančią ekipą – Vilerbano ASVEL (9-15). Baskai nugalėjo Prancūzijos čempionus 79:65 (20:13, 19:24, 23:14, 17:14) ir pasiekė vos trečiąją pergalę per paskutines 11 rungtynių. ASVEL klubui tai buvo 7-oji nesėkmė per aštuonerias rungtynes.
Achile Polonara
Achile Polonara / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Šio vakaro rungtynėse komandos taškas į tašką žaidė du kėlinius.

Nors baskai buvo atitrūkę pirmajame kėlinyje, kai pirmavo 20:10, sėkmingiau antrąją rungtynių atkarpą žaidę svečiai išlygino rezultatą (24:24).

„Baskonia“ dar sykį nutolo po ilgosios pertraukos, kai pradėję ketvirtį atkarpa 21:9 susikrovė solidų 14 taškų pranašumą (60:46).

Vilerbano krepšininkams dar buvo pavykę atsitiesti, kai ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas ištirpo iki 6 taškų (56:62), bet Tornikės Šengelijos vedami baskai spurtavo 13:1 ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

9-ą kartą laimėjusi „Baskonia“ pagal pergales pavijo ASVEL, Kauno „Žalgirį“ ir Maskvos srities „Chimki“. Šios keturios komandos dalijasi 12-15 vietas Eurolygoje.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 15 (9 atk. kam.), Zoranas Dragičius ir Shavonas Shieldsas po 12, Semajas Christonas 11 (11 rez. perd.), Mattas Janningas 10 (3/6 trit.).

ASVEL: Adreianas Payne'as 16, Theo Maledonas 9, Rihardas Lomažas, Livio Jean-Charles'is, Davidas Lighty ir Matthew Strazelis po 6.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?