Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 23

„Bayern“ išsivežė sudėtingą tašką iš Prancūzijos

Permainingame paskutinių sekundžių trileryje Prancūzijoje – Miuncheno „Bayern“ (3-6) pergalė 75:74 (25:15, 17:18, 11:20, 22:21) prieš Vilerbano „ASVEL“ (3-6).

Tai buvo trečioji Vilerbano ASVEL nesėkmė iš eilės, o komandos neišgelbėjo ir po dvejų rungtynių Eurolygoje pertraukos sugrįžęs bei rezultatyviausiu komandos žaidėju tapęs lyderis Nando De Colo.

Miuncheno „Bayern“ gynėjas Andreasas Obstas vien per pirmąjį ketvirtį įmetė tris tritaškius, o dar iki ilgosios pertraukos pakartojo asmeninį pataikytų tritaškių Eurolygoje rekordą (4), tačiau per kitus du kėlinius taškų nepelnė.

Pirmajame kėlinyje sukauptą dviženklį pranašumą bavarai ėmė po truputį taškyti į šonus, kol Jonah Mathewso inspiruoti šeimininkai per trečią ketvirtį panaikino deficitą ir išlygino mačo rezultatą 53:53.

Prasidėjus paskutinei minutei „Bayern“ turėjo 2 taškų pranašumą, tačiau nerealų tritaškį nuo lentos įšovė ASVEL atstovas Retinas Obasohanas.

Buvęs žalgirietis Augustine'as Rubitas atsakė dviem taikliais baudų metimais, o J.Mathewso reidas baigėsi pražanga puolime. Per likusį laiką ASVEL nesugebėjo nei apsiginti, nei prasižengti.

Abi komandos pasižymėjo puikiu pataikymu iš toli. ASVEL įmetė 12 tritaškių iš 23 (52,2 proc.), „Bayern“ – 10 iš 24 (41,7 proc.).

ASVEL: Nando De Colo 15, Jonah Mathewsas 13, Youssoupha Fallas 11 (6 atk. kam.), Charlesas Kahudi 9.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 13 (5 atk. kam.), Andreasas Obstas (4/7 trit.) ir Nickas Weileris-Babbas (5 rez. perd.) – po 12, Augustine'as Rubitas 10 (6 atk. kam., 20 naud. bal.).