2021 03 30 /2021 03 31

Belgrade šeimininkavę „dizaineriai“ užsitikrino atkrintamųjų bilietą

Milano „Olimpia“ (20-12) krepšininkai – Eurolygos atkrintamosiose varžybose. „Dizaineriai“ į ketvirtfinalį įšoko po to, kai svečiuose 93:72 (22:12, 25:24, 28:15, 18:21) pervažiavo Belgrado „Crvena zvezda“ (9-23) ekipą.
Kevinas Punteris
Kevinas Punteris / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

20-ąją pergalę iškovojęs Milano klubas nepavejamai atitrūko nuo už aštuoneto ribos esančių komandų ir sugrįžo į ketvirtfinalį po septynerių metų pertraukos.

Belgrade Ettore Messinos auklėtiniai neleido suabejoti savo pranašumu.

Jau pirmajame kėlinyje italai pirmavo 10:0, o antrajame ketvirtyje nurūko 15 taškų skirtumu (27:12).

Geriausią atkarpą „Crvena zvezda“ žaidė būtent antrojo kėlinio metu, kai skirtumą serbams pavyko nukirpti iki 8 taškų (36:44), bet po ilgosios pertraukos „Olimpia“ ėmė triuškinti varžovus – skirtumas tarp komandų išaugo iki 24 taškų (75:51).

Ketvirtasis kėlinys nieko nepakeitė, o „Olimpia“ iškovojo lengvą pergalę.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 22 (7/7 dvit.), Ognjenas Dobričius 14 (4/5 trit.), Langstonas Hallas, Marko Simonovičius ir Marko Jagodičius-Kuridza po 7.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 23 (5/9 trit.), Shavonas Shieldsas (5 rez. perd.) ir Zachas LeDay (4/5 trit.) po 14, Kyle'as Hinesas 11 (5/6 dvit.), Kalebas Tarczewskis 9.