Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 30

Belgrade – sunki „Partizan“ pergalė prieš „Bayern“

Belgrado „Partizan“ (7-9) šventė sunkią pergalę namuose. Željko Obradovičiaus auklėtiniai 83:77 (19:14, 22:15, 18:20, 24:28) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (5-11).
Zachas Leday'us
Zachas Leday'us / „Scanpix“ nuotr.

Trys taškai skyrė komandas (75:72), likus žaisti pustrečios minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, bet Dante Exumas pataikė dvitaškį su pražanga, vėliau pridėjo dar vieną baudą, o Zachas LeDay'us – dvi (81:72).

„Bayern“ bandė artėti, bet Yamas Madaras neklydo nuo baudų linijos – 83:77.

D.Exumas su 19 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Buvęs žalgirietis Z.LeDay'us pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Kovą dėl kamuolių „Bayern“ laimėjo 43:36, atliko vokiečiai ir daugiau rezultatyvių perdavimų – 13 prieš 11.

Abi komandos laibai prastai metė iš toli. „Partizan“ (3/15) realizavo 20 proc., „Bayern“ – 26 proc. (7/27) tritaškių.

„Partizan“: D.Exumas 19, M.Lessortas 16 (11 atk. kam.), Z.Leday'us 15 (9 atk. kam.), Y.Madaras 14.

„Bayern“: O.Hunteris 16, O.Jaramazas ir A.Rubitas (11 atk. kam.) po 14, I.Bonga 11, C.Winstonas 10.