Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2023 10 18

Belgrado pragare – puikus R.Giedraitis ir pirmoji K.Walkerio sulaukusio „Monaco“ pergalė

Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-2) patyrė antrąjį pralaimėjimą – namuose serbiškame pragare šeimininkai 76:82 (23:14, 21:24, 19:26, 13:18) krito prieš superžvaigždės debiuto sulaukusį „Monaco“ (1-2).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Roko Lukoševičiaus / „Scanpix“ nuotr.

Šiose rungtynėse netrūko lietuviškų akcentų – joms teisėjavo Saulius Račys, akis į akį stojo Rokas Giedraitis ir Donatas Motiejūnas.

Rokas Giedraitis buvo tiesiog nuostabus. Jau pirmajame kėlinyje jis smeigė keturis tolimus metimus ir per pirmas 10 minučių suvertė net 14 taškų.

Iš viso per 25 minutes R.Giedraitis pelnė 20 taškų (2/3 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, gavo bloką, kartą prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Į pergalę „Monaco“ vedė Mike'as Jamesas, pelnęs 18 taškų ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 17 minučių pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Ant parketo Eurolygoje pirmą kartą žengė Kemba Walkeris. „Monaco“ skambiausias pirkinys sužaidė 10 minučių, pasižymėjo 2 taškais ir 2 atkovotais kamuoliais.

„Crvena Zvezda“: R.Giedraitis 20, N.Nedovičius 15, J.Bolomboy'us 11.

„Monaco“: M.Jamesas 18 (11 rez. perd.), A.Diallo 12, E.Okobo ir J.Brownas po 11, D.Motiejūnas 9.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius