2022 01 20

Berlyne dominavęs Madrido „Real“ Eurolygoje aplenkė Šaro „Barceloną“

Penktą pergalę iš eilės Eurolygoje ir dešimtą visuose turnyruose iškovojęs Madrido „Real“ (16-3) pakilo į pirmą vietą Eurolygoje. Karališkasis klubas ketvirtadienį Berlyne 89:74 (19:15, 29:21, 25:20, 16:18) sutriuškino vietos ALBA (6-13) ekipą.
Guerschonas Yabusele
Guerschonas Yabusele / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pablo Laso auklėtiniai pergalių skaičiumi pavijo, o dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio turnyrinėje lentelėje aplenkė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“ (16-5), kuri ketvirtadienį Tatarstane turėjo pripažinti Kazanės UNIKS (12-7) pranašumą.

Trečiojo kėlinio viduryje ALBA dar bandė kabintis (50:56), bet „Real“ spurtavo (54:71) ir rungtynių nugalėtojas klausimų nebekėlė.

Puikią sportinę formą demonstruojantis karališkasis klubas pastaruoju metu dominuoja nepaisant komandą kankinančių problemų. Dėl COVID-19 nežaidė Valteris Tavarešas.

„Real“ klubui Berlyne taip pat nepadėjo Fabienas Causeuras, Rudy Fernandezas, Nigelas Williams-Gossas, Tristanas Vukčevičius ir Eli Ndiaye.

Tačiau „Real“ gretose jau žaidė iš NBA sugrįžęs Gabrielis Deckas. Argentinietis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit.).

ALBA: Maodo Lo 21 (30 naud. bal.), Marcusas Erikssonas ir Benas Lammersas – po 10, Louisas Olinde ir Oscaras Da Silva – po 8... Luke‘as Sikma 5 (9 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Real“: Thomasas Heurtelis 17 taškų (7 rez. perd.), Vincentas Poirier 13 (5 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 12, Trey‘us Thompkinsas 10, Adamas Hanga 9.