2017 10 25

L.Lekavičius buvo naudingiausias, tačiau „Panathinaikos“ neturėjo šansų Maskvoje

Luko Lekavičiaus atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas neturėjo daug šansų Maskvoje. CSKA nugalėjo Graikijos čempionus 81:63 (27:15, 16:18, 17:18, 21:12).
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius atvyko į Atėnus / „Scanpix“ nuotr.

Toną pergalei Rusijos klubas uždavė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 27:15. Vėliau žaidimas apsilygino, tačiau apie pergalę graikams pagalvoti nebuvo leista.

„Panathinaikos“ įžaidėjas Lukas Lekavičius aikštėje praleido kiek daugiau nei 24 minutes ir per šį laiką pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo, užsidirbo 3 ir išprovokavo 5 pražangas. Rungtynes lietuvis baigė su 15 naudingumo balų

CSKA pergalę nukalė pirmojo kėlinio spurto iniciatorius Sergio Rodriguezas, pelnęs 25 taškus, ir Kyle`as Hinesas, surinkęs 21.

„Pao“ į priekį tempė K.C. Riversas, surinkęs 17 taškų, 10 surinko Chrisas Singletonas (15 naud. bal.).

Tai buvo jau antrasis Graikijos ekipos pralaimėjimas per tris rungtynes, CSKA savo sąskaitoje turi 2 pergales ir yra suklupę kartą.

CSKA: S.Rodriguezas 25 (9 rez. perd.), K.Hinesas 21, C.Higginsas 9, W.Clyburnas 7 (7 atk. kam.).

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 17, C.Singletonas 10 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 9, Z.Auguste 8, N.Calathesas 7.