Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 07

D.Motiejūnas su kompanija apkartino „Virtus“ žingsnį ant Eurolygos parketo

Donatas Motiejūnas su kompanija pademonstravo Bolonijos „Virtus“ komandai, ką reiškia Eurolyga. „Monaco“ šventė pergalę išvykoje 83:66 (18:18, 22:16, 23:11, 20:21).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Po dviejų kėlinių „Monaco“ buvo priekyje tik 40:34, tačiau puikiai sužaidė trečiąjį, po kurio svečiai jau buvo pabėgę solidžiai – 63:45.

D-Mo per 7 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, gavo bloką, prasižengė 2 kartus, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 4 naudingumo balus.

Mike'as Jamesas buvo nesulaikomas. Amerikietis pelnė 26 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė net 30 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Iffe Lundbergas surinko 14 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

„Monaco“ pataikymu neblizgėjo, tačiau „Virtus“ buvo dar netaiklesni: 54 proc. dvitaškių (20/37), tik 19 proc. tritaškių (4/21) ir 61 proc. baudų metimų (14/23).

Monako krepšininkai neblogai saugojo kamuolį ir prarado tik devynis kartus.