Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 24

D.Motiejūnas su „Monaco“ užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose

„Monaco“ (20-10) iškovojo penktą pergalę iš eilės, o šįkart Donato Motiejūno atstovaujamos komandos grobiu tapo „Valencia“ (14-16), kurią pranoko 90:79 (22:22, 26:19, 23:23, 19:15).

Nesėkmę patyrusi „Valencia“ praleido progą pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą susilyginti su Kauno „Žalgiriu“.

Šios komandos akis į akį susidurs jau kitą penktadienį Nemuno saloje.

Solidžiai rungtynes pradėjusi „Valencia“ savo sąlygas diktavo iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet į priekį šovė prancūzai, vis dar neturėję Mike'o Jameso, bet atradę naują lyderį Jaroną Blossomgame'ą, kuris iki ilgosios pertraukos surinko 13 taškų, o „Monaco“ pirmavo 48:41.

Ispanijos klubo krepšininkai iki ilgosios pertraukos metė net 20 tritaškių.

„Valencia“ puolėjo Jameso Webbo tolimas metimas ketvirtojo kėlinio pradžioje priartino Alexo Mumbru auklėtinius prie „Monaco“ per 4 taškų skirtumą, bet tuomet aikštelės šeimininkai spurtavo 11:2 ir kontrolę išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Donatas Motiejūnas per 13 minučių įmetė 6 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Monaco“: Elie Okobo ir Jaronas Blossomgame'as – po 14, Matthew Strazelis 13, Donta Hallas (13 atk. kam. 26 naud. bal.) ir Johnas Brownas – po 10.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 17, Bojanas Dubljevičius 15 (11 atk. kam.), Josepas Puerto 11, Jaredas Harperis 11.