2023 11 14

D.Motiejūnas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, bet „Monaco“ serija nutrūko

Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Eurolygoje šiame sezone, tačiau „Monaco“ (5-3) pergalių serija nutrūko.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Penkis sykius iš eilės prieš tai laimėjusius Saša Obradovičiaus auklėtinius jų pačių arenoje sustabdė įsibėgėjantis Stambulo „Anadolu Efes“ (4-4), po šio laimėjimo turnyrinėje lentelėje aplenkęs ir Kauno „Žalgirį“ (3-4) – 89:82 (28:25, 20:19, 21:22, 20:16).

Shane'o Larkino vedami svečiai didesnę ar mažesnę persvarą turėjo visų rungtynių metu. Trečio kėlinio viduryje ji siekė 9 taškus (52:61).

Tačiau ramaus gyvenimo „Anadolu Efes“ tai negarantavo. Antroje pusėje pabudęs Mike'as Jamesas padėjo „Monaco“ priartėti (80:83).

Vis dėlto Sh.Larkinas įskraidino dar vieną sudėtingą metimą ir „Anadolu Efes“ pergalės iš savo rankų nepaleido.

Starto penkete į aikštę žengęs D.Motiejūnas šeimininkams per 19 minučių surinko 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 3 klaidas ir surinko 11 naudingumo balų.

Buvusi NBA žvaigždė Kemba Walkeris šeimininkams per 6 minutes sukrapštė vos 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.) ir 3 naudingumo balus.

„Monaco“: Jordanas Loydas 19 (3/6 trit.), Johnas Brownas (8 atk. kam.) ir Donatas Motiejūnas – po 13, Mike‘as Jamesas 12 (5 atk. kam.), Alpha Diallo 10.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 25 (4/9 trit.), Rodrigue‘as Beaubois 21 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Dariusas Thompsonas 16 (3/6 trit., 5 rez. perd.), Derekas Willisas 8 (5 atk. kam.).